Zábavné vodní sporty k vyzkoušení

Máte rádi vodu a vodní sporty a chtěli byste vyzkoušet něco nového? Přinášíme Vám několik tipů na zábavné vodní sporty, které můžete vyzkoušet.

Vodní pólo

V této hře jsou proti sobě nasazena dvě družstva po šesti hráčích, kteří se snaží hodit míč do soupeřovy branky. Můžete si jej zahrát téměř kdekoli, stačí Vám voda, branky a míč.

Wadoba

Baví Vás házet kamínky do vody tak, aby se odrážely od vodní hladiny pokud možno co nejvíce? wabobaPak Vás bude bavit speciální míček Wadoba. Ten je dělaný právě tak, aby se odrážel od hladiny. S ním pak můžete vymýšlet různé zábavné variace a hry, a míček třeba i zkoušet chytat. A je k dostání i u nás.

Vodní lyžování naboso

Jedná se o variaci klasického vodního lyžování, akorát s tím rozdílem, jak již název napovídá, bez lyží. Vodu tak cítíte proudit přímo pod nohama.

Surfování vestoje s pádlem

Tento sport se provádí především ve stojatých vodách, popř. na klidnějších plážích. Stojíte zde na surfařském prkně a pádlujete ve směru, kterým se chcete vydat.

Flyboard

U tohoto sportu jste propojeni se skútrem pomocí speciální techniky, díky které se můžete odrážet od vody a skákat jako delfíni. Není zde potřeba žádných speciálních schopností, skáčete podle toho, jak sami chcete a na co se cítíte.

Kitesurfing

Kitesurfing je obdoba surfování. Namísto vln vás však pohání vítr. Využívá se speciálního prkna Kasinoapp a tažného draka. Profesionálové dokáží předvádět na vodě opravdová kouzla a různé skoky a přemety vypadají velice efektně. Jde však o sport pro začátečníky poměrně nebezpečný, proto doporučujeme využít služeb zkušeného instruktora, který vám poradí co a jak.

Bodyboarding

Tento sport je podobný surfování, s rozdílem v tom, že prkno je zde menší a surfař na prkně nestojí, ale leží. Ideální především pro ty, kteří na obyčejné surfování zatím nemají dostatečnou fyzickou zdatnost a / nebo na něm neudrží rovnováhu.

Wakeboarding, wakeskating a wakesurfing

Tyto sporty jsou variace vodního lyžování. U prvního, tedy wakeboardingu máte místo lyží nohy připevněné pouze na jednom prkně. U wakeskatingu zase máte jedno prkno, ale nohy k němu nejsou připevněné. A wakesurfing je zase směsí wakeboardingu a surfování.

Flowriding

Je obdoba surfování, ale provádí se v jakémsi umělém bazénku, kde se vypouští proud vody, který stimuluje mořskou vlnu, a na ní surfujete na menším prkně. Zábavný způsob, jak si může surfování vyzkoušet prakticky kdokoli.

 

Comments are closed.