Zábavné teambuildingové sporty


Hledáte vhodné teambuildingové aktivity pro Vás a Vaše kolegy, rodinu, či přátele? Máme pro Vás několik tipů na zajímavé kolektivní sporty, které Vás utuží a ještě k tomu i zabaví. Při výběru vhodné aktivity je dobré dbát na to, abyste například nevybrali aktivitu fyzicky příliš náročnou, a kterou tedy většina (nebo někteří) nezvládnou.

Lezení

Je vhodné prakticky pro kohokoli, ať už jste fyzicky zdatní, nebo ne. Při lezení na horolezecké stěně se můžete mnohé naučit, stejně jako budete muset vkládat důvěru do člověka, který Vás jistí a tím mimo jiné utužujete vztahy. Navíc je to zábavný sport, při kterém se rozhodně nikdo nebude nudit.

Střelba

Velice netradiční, zato ale velice zábavný sport. Může ho opět zkusit kdokoli. Nevýhodou je to, že každý zde střílí sám za sebe, takže sport jako takový Vaše vztahy příliš neutuží (tím samozřejmě neříkáme, že je nemůžete utužit před a po střelbě). Na druhou stranu si můžete být jistí, že ve Vás všech zanechá spousty zážitků.

Lukostřelba

Je již fyzicky trochu náročnější, ale opět, zkusit ji může kdokoli. Pokud máte pocit, že střelba by mohla být pro některé až příliš, lukostřelba nikoho neurazí.

Míčové a raketové sporty

Ty patří mezi klasiku. Mírnou nevýhodou zde je to, že většinou ve skupině nejsou všichni na stejné fyzické úrovni, takže často dochází k tomu, že ti méně zdatní ve sportu jsou tak trochu outsideři a hru si tak moc neužijí. Na druhou stranu pokud poskládáte tým tak, že jsou spolu lidé s podobnými schopnostmi, může jít o velice příjemné odreagování. Stačí jen vybrat, co byste rádi podnikli. Pokud jste menší skupinka, volte raději raketové sporty jako tenis, badminton nebo třeba squash. V případě větší skupinky můžete jít i do volejbalu, basketbalu, nebo třeba baseballu.

Paintball

paintballTaké poslední léta klasický a velice oblíbený teambuildingový sport. Kromě zábavy a utužení kolektivu Vám nenápadně umožňuje vylít si vztek a pořádně odbourat stres. Center, která paintball nabízí, je opravdu spousta takřka v každém městečku.

 

Comments are closed.